Doğalgaz ve Sanayi Bacası
Doğalgaz ve Sanayi BacasıAysan Havalandırma olarak doğalgaz ve sanayi bacalarının imalatını, montajını ve gerekli tamir işlerini teknik ve başarılı kadromuz ile birlikte yapmaktayız. Sizlerde işletmeleriniz için bu uygulamayı firmamızda uygun ödeme seçenekleri ile beraber yapabilirsiniz.

Profesyonel Endüstriyel Doğalgaz Baca Sistemlerinde Sızdırmazlık

Çelik Baca ve Havalandırma sistemlerinde hizmet veren Aysan Havalandırma kurulduğumuz günden bugüne; çelik baca imalatı, hava kanalı imalatı, tek ve çift cidarlı baca imalat ve montajı, tamamlayıcı baca ekipmanları, paslanmaz çelik baca imalatı, doğalgaz bacaları imalatının yanında anahtar teslim çelik baca projeleri ve havalandırma sistem imalatı, montajı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Tek cidarlı doğalgaz bacaları, üflemeli ve atmosferik sistemler için negatif, kaskad sistemler için pozitif basınçlı baca uygulamalarında kullanılır.

Çift cidarlı baca sistemleri ise mevcut baca şaftı uygun olmayan binalarda atık gaz egzostu bina dışına kurulan uygulamaları kapsar. Paslanmaz çelikten imal edilen özel ticari modeller sızdırmazlıkta mükemmel çözümler sağlarken baca çekimi ve verimlilik açısından da üst seviyelerdedir.

İletişim Bilgileri:

Adres: Sakarya Sanayi 1201. Sk. No: 2 Erenler / SAKARYA
Tel: 0 264 276 22 40
Gsm: 0 544 4046054
E-posta: bilgi@aysanhavalandirma.com
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Havalandırma Kanalı İmalat ve Montajı
- Açık Hava Serinletme Sistemleri
- Çöp Şutu Sistemleri
- Havalandırma Isıtma ve Soğutma Sistemleri
- Endüstriyel Havalandırma
- Endüstriyel Davlumbaz, Baca İmalat ve Montajı
- Havalandırma Motorları ve Satışı
- Klima Santrali, Fan Kurulumu ve Montajı
 
 
Pro WEB